Šių metų gegužės 4 d. ilgalaikę 60 akad. val. kvalifikacijos tobulinimo programą baigė jau trečioji naujai dirbančių direktorių pavaduotojų ugdymui grupė. Šiuose mokymuose dalyvavo ir mūsų darželio pavaduotoja Ana. Džiaugiamės🥳👏
Mokymus organizavo Edu Vilnius. Daugiau apie juos galima paskaityti:
https://www.facebook.com/share/p/1GeqanwHBH/;

