(8 5) 277 0626
(8 5) 277 0736

rastine@vieversys.vilnius.lm.lt

Žirmūnų g. 89, Vilnius

Lopšelyje – darželyje ,,Vieversys“ gegužės mėnesį lankėsi įvairių sporto šakų specialistai. Vaikai turėjo galimybę susipažinti su jais ir išmėginti savo jėgas.

Treneris Julius, kuris atstovavo ,,Teniso akademiją“ buvo ypatingai ramus. Vaikams pademonstravo, kaip susikaupti, kaip valdyti jėgą ir kaip švelniai, bet taikliai rakete mušti teniso kamuoliuką. Nors daugelis vaikų pirmąjį kartą laikė raketę rankoje, trenerio pagalba pavyko ją valdyti.

Dziudo trenerė ir ,,Tapk čempionu“ mokyklos įkūrėja, Ieva Kublickienė vaikams parodė kaip stovėti ant rankų, užsikelti koją ant sprando ir kaip pergudrauti priešininką. Vaikams labiausiai patiko pasitikrinti savo jėgas norint perkirsti lentelę pusiau.

Ar nors kartą gyvenime šuo jums vedė treniruotę? Krepšinio treneris ir ,,Sostinės krepšinio mokyklos“ įkūrėjas  Andrius Čerškus bei trenerio asistentas šuo Grizlis, vedė nuotaikingą ir labai neįprastą krepšinio treniruotę. Vaikai mokėsi laikyti ,,Pasaulį rankose“ dėti į krepšį iš viršaus ir varytis kamuolį.

Pėledžiukų grupės vaikai pabuvojo ,,Badmintono centro“ salėje. Jiems labai patiko, grįžo į darželį kupini įspūdžių, malonių emocijų. Pamokoje sportininkai mušinėjo musytę, veikė poroje kartu su treneriais, mokėsi stebėti save ir draugus, valdyti raketę.

Mūsų draugai ,,Vilnius Football Academy“ surengė priešmokyklinukams futbolo turnyrą, kuriame dalyvavo, garsusis, buvęs rinktinės žaidėjas, Darvydas Šernas.

Na, o visas mėnesio linksmybes vainikavo darželio sporto stadione paruoštas kliūčių ruožas, kuris net dvi dienas kvietė visas šeimas pademonstruoti savo jėgas.

Labai dėkojame sporto šakų atstovams ir tikimės, jog būtinai atkeliaus į svečius ir kitais metais 🙂

 Fizinio lavinimo mokytoja Arūnė Anskaitienė