Menu Close

Išvyka

Šių metų gegužės 27 d. „Saulučių” grupės vaikai keliavo į Žirmūnų paplūdimį. Tai vienas didžiausių ir gražiausių Vilniaus viešųjų paplūdimių.

Eidami vaikai stebėjo ir prisiminė medžių pavadinimus, uostė, kaip kvepia Alyvos, ieškojo, kokios gėlės žydi.

Priėję upę stebėjo, kaip ji teka, užsimerkę bandė išgirsti gamtos garsus. Prisiminė, kokios yra saugaus elgesio taisyklės prie vandens ir gamtoje.

Skaičiavo antis, klausė jų skleidžiamų garsų.

Žaidė ir bėgiojo žaidimų aikštelėje. Ir ruošė savo sveikuolišką pikniką. Vaikai draugiškai dalinosi savo visomis vaišėmis ir džiaugėsi jaukiu pikniku.

Vaikams išvyka labai patiko ir kėlė daug gerų emocijų. Tad pažadėjo atvykti prie upės ir rudenį!

Skip to content