+370 5 277 0626
+370 5 277 0736

rastine@vieversys.vilnius.lm.lt

Žirmūnų g. 89, Vilnius

Vilniaus miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190020815.

  

2023 m. Sausio 10 d ,,Pelėdžiukų“ grupėje ir sausio 16 d. ,,Kodėlčiukų“ grupėje vyko nuotolinės miško bičiulių vedamos pamokos.

Pamokų metu vaikai sužinojo įvairių dalykų apie mišką ir jo gyventojus, apie saugų elgesį miške, apie miško paslaptis: kokia jo nauda, kuo jis ypatingas, ką galima veikti miške ir kaip jį pamėgti. Nuotolinėje miško kelionėje vaikus lydėjo miškininkas, kuris vaizdinių, muzikinių ir patirtinių veiklų pagalba padėjo iš naujo atrasti miško ypatumus, įsijausti į miškininko darbą – paruošti vabzdžių viešbutį.

O kiek buvo džiaugsmo ir nuostabos kai paaiškėjo, kad vabzdžių viešbutis – dovana Vilniaus lopšeliui – darželiui ,,Vieversys“.

Šios pamokos mūsų vaikučių ir pedagogų draugystės pradžia su miškininkais, kadangi nuo šių metų sausio 1 d. įstojome į jaunųjų miško bičiulių būrelį. Kartu dalyvausime jaunųjų miško bičiulių organizuojamose tradiciniuose renginiuose: vasaros stovykloje/išvykoje „Mūsų žalioji vasara“, inkilų kėlimo šventėje – ,,Paukščiai grįžta namo“, Nacionaliniame miškasodyje, Miškininko dienos renginiuose ir kt.

Taip pat būsime kviečiami į įvairias išvykas, ekskursijas, pažintines, patyrimines pamokas ir veiklas su miškininkais, o mokytojams kiekvienais metais bus organizuojami kvalifikacijos kėlimo mokymai.

Džiaugiamės, kad nuo šiol turėsime dar daugiau galimybių pažinti mišką, patirti būvimo gamtoje džiaugsmą.