Menu Close

,,Kregždučių” grupės išvyka

Šių metų gegužės 28 d. „Kregždučių” grupės ugdytiniai vėl išsiruošė į žygį pasitikti vasarą ir palydėti pavasarį.

Pirmiausia prisiminė, kaip atrodė gamta rudenį: margaspalviai lapai, nužydėję gėlės, pasislėpę vabaliukai bei išskrendantys paukščiai… Ir atrado daug skirtumų, žiūrėdami į vasarai pasiruošusią gamtą: dabar medžiai gražiai žaliuoja, kiti dar žydi, pievos ir darželiai pasipuošę įvairiaspalviais žiedais, paukščiai čiulba ir peri vaikus, vabaliukus ir vabzdžius sunku suskaičiuoti… Vaikai uostė gėlytes, prisiminė jų pavadinimus, grožėjosi ir džiaugėsi tokia spalvinga gamta.

Tačiau keliavo ne tik grožėtis, bet ir stebėti, tyrinėti, atlikti užduotėles. Vaikai turėjo surasti kuo daugiau objektų, pažymėtų užduočių lapuose. Ir koks džiaugsmas spindėjo akyse, kai pavykdavo kažką surasti… Su užduotimis vaikai susitvarkė puikiai bei atrado daugumą pažymėtų objektų. O kadangi, dirbo komandomis, tai ir darbus pasiskirstė bei tarėsi, bendradarbiavo ir padėjo vieni kitiems. Laimėjo visos komandos:).

Po to vaikai keliavo susitikti su antytėmis. Vaikai jas maitino, džiaugėsi, krykštavo kartu su antytėmis, net galėjo paglostyti. Ir vis kalbėjo, kad jos vaikus prisimena ir jų laukia.

O kokia gi kelionė, be pikniko – pilnas stalas vaišių – smagumėlis. Dar liko laiko pasportuoti bei pažaisti.

Išvyka pavyko – vaikai laimingi grįžo į darželį.

 

Skip to content