Mieli Tėveliai😊,
dėkojame, kad aktyviai dalyvaujate apklausoje: https://survey.synopticom.com/w/index.php/454495?lang=lt&P01=45;
mums labai svarbi kiekvieno Jūsų nuomonė. 🌞Tai mus labai džiugina.
Į darželio vertinimo savaites kviečiame įsitraukti vaikus🤸♀️🤸♂️Juk būtent Vaikai čia gyvena savo kasdienybę: ugdosi, kuria, žaidžia ir džiaugiasi.
Todėl prašome padėti vaikui užpildyti trumpą anketą, kartu atsakant į klausimus:
• kuo vaikams patinka darželis;
• ko darželyje trūksta;
• kas galbūt nepatinka;
• kokiame darželyje jie norėtų būti. Instrukcija:
vaiko mintis ar atsiliepimą užrašyti arba vaikas pats nupiešia savo atsakymą ar svajonių darželį. 🙂Užpildytą lapelį kviečiame įmesti į dėžutę prie informacijos stendo iki gegužės 22d. (lapelius išdalins grupių mokytojos).
Vaikų mintys ir jausmai mums yra labai svarbūs… 💛
