Šių metų balandžio 28 d. ,,Kregždučių“ grupės vaikai keliavo į „Lietuvos mažųjų žaidynių 2026 m. II-ojo etapo mažąjį finalą“.
Žirmūnų paplūdimyje susitiko net 9-nios Žirmūnų mikrorajono ikimokyklinio ugdymo įstaigos. Vaikai aktyviai dalyvavo įvairiose rungtyse: žaidė futbolą, važinėjo paspirtukais, šokinėjo per kliūtis ir bandė išvengti lazerių.
Smagiausia renginio dalis – apdovanojimai. Visoms dalyvavusioms įstaigoms buvo įteikti padėkos raštai, o vaikai džiaugėsi simboliniais ženkliukais su žaidynių logotipu bei milžinišku kukurūzų maišu.
