Šių metų gegužės 29 d. Mūsų darželio vaikai ir mokytojos turėjo unikalią galimybę dalyvauti Olimpiniame piknike, vykusiame Prezidentūros rūmų kiemelyje. Šis ypatingas renginys subūrė vaikus iš 15 ugdymo įstaigų visoje Lietuvoje.
Pirmoji ponia Diana Nausėdienė sveikino visus dalyvius ir kartu įveikė net 15 smagių bei judrių veiklų. Renginyje taip pat dalyvavo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) generalinis sekretorius, Lietuvos olimpinio fondo direktorius, irkluotojas Mindaugas Griškonis bei LTOK sportininkų komisijos pirmininkė, raitelė Justė Vanagaitė.
Džiaugiamės galėję tapti fizinio aktyvumo skatinimo iniciatyvos dalimi, kuria siekiama ugdyti vaikų judėjimo įpročius nuo pat ankstyvo amžiaus.
Daugiau apie renginį čia >>
