„Mažieji stipruoliai“

Trenerė

Ernesta Vitkauskienė

 

Mankštinti kūną, treniruoti fiziologines funkcijas, stiprinti raumenų sistemą, stiprinti sveikatą, ugdyti ištvermę, skatinti taisyklingos laikysenos formavimąsi, lavinti protinius sugebėjimus, spręsti dorovinio, estetinio ir darbinio ugdymo uždavinius, …

 

 

 

„Tomo Petreikio šokių studija“

Mokytojas

Andrius Mušauskas

 

Ugdyti kūrybingą, aktyvią asmenybę, skatinti poreikį reikštis ir kurti, lavinti estetinį suvokimą, mokyti teisingos pėdų technikos, ugdyti ritmo pojūtį ir muzikinę klausą, skatinti psichofizinį lavinimą, ugdyti kūno judesio ir muzikos ryšį, …

 

„Muzikinis ansamblis“

Mokytoja

Saulutė Kančauskienė

 Įvesti vaiką į natų ir fortepijono muzikos pasaulį, supažindinti su instrumentais, muzikiniais terminais, lavinti muzikinę klausą, atmintį, ritmiką, skatinti kūrybiškumą, paruošti vaikus stojimui į muzikos mokyklas kaip „Ąžuoliukas“, „Liepaitės“.
   
 Anglų kalbos būrelis “Mažieji šnekučiai”

Mokytoja Agnė Keturakienė

Mūsų darželyje sudaromos puikios sąlygos vaikams nuo 4 metų pradėti savo pirmąją pažintį su anglų kalba! Pamokėlių metu mažieji žaidžia, šoka, dainuoja, vaidina ir kitokiais žaismingais būdais mokosi anglų kalbos. Remiamasi naujausia Oksfordo universiteto mokomąja medžiaga, kurios tikslai:Ugdyti ikimokyklinio amžiaus vaikų klausymo, kalbėjimo, skaitymo gebėjimus anglų kalba bei skatinti jų pritaikymą praktikoje. Supažindinti ikimokyklinio amžiaus vaikus su naujausiomis anglų kalbos savarankiško mokymosi priemonėmis ir technologijomis bei jų pritaikymu. Ugdyti vaikų informacinius, komunikacinius bei socialinius gebėjimus anglų kalba.

 

 

Bricks4kidz LEGO

Mokytoja Ineta Morkūnaitė

Mokomės, statome, žaidžiame su Bricks4kidz LEGO

Darželyje vykstantys Bricks4kidz LEGO užsiėmimai yra skirti nuo 3 iki 6 m. vaikams. Konstravimai su LEGO pagal patentuotus modelius stiprina matematikos, gamtos mokslų, technologijų ir inžinerijos žinias, skatina kūrybiškumą ir vaizduotę. Darbas poroje skatina komandiškumą, socializaciją ir bendradarbiavimą. Kiekvieną savaitę projekto užbaigimas padidina savigarbą sprendžiant problemas ir atliekant projektus.

Tai programa skirta vaikams sukurti nepaprastą atmosferą, kur vaikai mokosi, stato ir žaidžia