„Mažieji stipruoliai“

Trenerė

Ernesta Vitkauskienė

 

Mankštinti kūną, treniruoti fiziologines funkcijas, stiprinti raumenų sistemą, stiprinti sveikatą, ugdyti ištvermę, skatinti taisyklingos laikysenos formavimąsi, lavinti protinius sugebėjimus, spręsti dorovinio, estetinio ir darbinio ugdymo uždavinius, …

 

 

 

„Tomo Petreikio šokių studija“

Mokytojas

Rytis Mušauskas

 

Ugdyti kūrybingą, aktyvią asmenybę, skatinti poreikį reikštis ir kurti, lavinti estetinį suvokimą, mokyti teisingos pėdų technikos, ugdyti ritmo pojūtį ir muzikinę klausą, skatinti psichofizinį lavinimą, ugdyti kūno judesio ir muzikos ryšį, …

 

„Muzikinis ansamblis“

Mokytoja

Saulutė Kančauskienė

 Įvesti vaiką į natų ir fortepijono muzikos pasaulį, supažindinti su instrumentais, muzikiniais terminais, lavinti muzikinę klausą, atmintį, ritmiką, skatinti kūrybiškumą, paruošti vaikus stojimui į muzikos mokyklas kaip „Ąžuoliukas“, „Liepaitės“.

Pianino būrelis

Mokytoja

Saulutė Kančauskienė

Pianino pamokų tikslas – atvesti vaiką į muzikos pasaulį ir pamilti muziką, supažindinti su natomis, muzikos ženklais, terminais, išmokyti grojimo pianinu pradžiamokslio.Repertuaras – lietuvių ir pasaulio kompozitorių kūriniai. Vaikas paruošiamas stojimui į muzikos mokyklą.

Būrelis skirtas vaikams nuo 6 m. amžiaus.

 Kineziterapijos būrelis

Vadovai:

Andrius Čerškus ir Eimantė Barzdaitė

 Mankštinamės ir stipriname taisyklingą laikyseną kartu su kineziterapijos specialistais. Mankšta skirta: pilvo presui, apatinių galūnių raumenims stiprinti, pečių juostai ir viršutinių galūnių raumenims stiprinti. Laviname pusiausvyrą, greitumą, lankstumą, vikrumą, koordinaciją, ištvermę, raumenų jėgą. Mokomės taisyklingos laikysenos, atliekame pratimus plokščiapėdystės prevencijai, laviname stambiosios, smulkiosios motorikos įgūdžius. Vertiname fizines ypatybes.

Futbolo būrelis

 Vadovas:

Robertas Šuškevič

 Futbolo treniruočių metu laviname koordinaciją, lygsvarą, motorikos įgūdžius ir kitus vaikams be galo reikalingus įgūdžius. Pratiname vaikus prie fizinio aktyvumo, kurio šiomis dienomis taip trūksta.

Akademijoje vertinamos pergalės, bet jos nėra svarbesnės už kiekvieno vaiko įgūdžius, pastangas ir asmeninį tobulėjimą. Didžiausias dėmesys skiriamas ilgalaikiam, nuosekliam ir kryptingam tobulėjimui. Organizacijoje kuriama pozityvi aplinką, kurioje futbolas teiktų džiaugsmą rungtynių ir treniruočių metu.

Treniruotes veda kvalifikuoti ir kompetentingi treneriai, kurie randa bendrą kalbą su vaikais ir įtraukia juos į įvairias veiklas ir žaidimus.

 Anglų kalbos būrelis “Mažieji šnekučiai”

Mokytoja

Karolina Jankauskaitė

Mūsų darželyje sudaromos puikios sąlygos vaikams nuo 4 metų pradėti savo pirmąją pažintį su anglų kalba! Pamokėlių metu mažieji žaidžia, šoka, dainuoja, vaidina ir kitokiais žaismingais būdais mokosi anglų kalbos. Remiamasi naujausia Oksfordo universiteto mokomąja medžiaga, kurios tikslai:Ugdyti ikimokyklinio amžiaus vaikų klausymo, kalbėjimo, skaitymo gebėjimus anglų kalba bei skatinti jų pritaikymą praktikoje. Supažindinti ikimokyklinio amžiaus vaikus su naujausiomis anglų kalbos savarankiško mokymosi priemonėmis ir technologijomis bei jų pritaikymu. Ugdyti vaikų informacinius, komunikacinius bei socialinius gebėjimus anglų kalba.

 

 

Bricks4kidz LEGO

 

Mokomės, statome, žaidžiame su Bricks4kidz LEGO

Darželyje vykstantys Bricks4kidz LEGO užsiėmimai yra skirti nuo 3 iki 6 m. vaikams. Konstravimai su LEGO pagal patentuotus modelius stiprina matematikos, gamtos mokslų, technologijų ir inžinerijos žinias, skatina kūrybiškumą ir vaizduotę. Darbas poroje skatina komandiškumą, socializaciją ir bendradarbiavimą. Kiekvieną savaitę projekto užbaigimas padidina savigarbą sprendžiant problemas ir atliekant projektus.

Tai programa skirta vaikams sukurti nepaprastą atmosferą, kur vaikai mokosi, stato ir žaidžia

Keramikos būrelis

Mokytoja

Eglė Ickienė

Keramikos būrelio metu vaikai susipažins su moliu rūšimis ir jo savybėmis. Išmoksime lipdyti, dekoruoti savo keramikos darbelius, o proceso pabaigoje turėsite išdegtų savo vaiko keramikos darbelių.