(8 5) 277 0626
(8 5) 277 0736

rastine@vieversys.vilnius.lm.lt

Žirmūnų g. 89, Vilnius

2021 m. liepos – rugsėjo mėn. Vilniaus lopšelyje-darželyje ,,Vieversys“ vyko   mokymai apie https://www.etwinning.lt/ platformą/bendruomenę.

Mokymai organizuoti laimėto projekto Nr. 2021-eTw-projektas-0019 „Mokymasis apie ugdyti(-s) padedančias technologijas“ lėšomis.

Šių susitikimų metu tobulinome IT raštingumo žinias, susipažinome su  su programa eTwinning ir jos platformos galimybėmis. Lektorė papasakojo kaip ugdymo procese gali „eTwinning“ programa  motyvuoti pedagogus ir jų ugdytinius,  suteikdama įvairioms veikloms prasmės.  Susipažinome, kaip  inicijuoti projektus, kaip susirasti projekto veikloms partnerių iš Lietuvos ir užsienio šalių, kaip projektus užregistruoti „eTwinning” platformoje, kaip parašyti kokybišką projektą, o ateityje – dalintis patirtimi ir tarptautinėje erdvėje.

Organizuotuose seminarus pakvietėme dalyvauti  kitus Vilniaus miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbuotojus. Pasirengėme tarptautinio tęstinio projekto „Šiuolaikiški ir inovatyvūs ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymo metodai, įtraukiant visą įstaigos bendruomenę“ (parengti nuostatai, numatytos veiklos gairės, įgyvendinimo laikotarpis).

Kartu dėkojame lektorei Loreta Tarvydienė, eTwinning ambasadorei  už suteiktą galimybę mokintis ir pažinti.