+370 5 277 0626
+370 5 277 0736

rastine@vieversys.vilnius.lm.lt

Žirmūnų g. 89, Vilnius

Vilniaus miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190020815.

  

     Šių metų rugsėjo paskutinę savaitę – spalio pirmąją savaitę įstaigoje buvo organizuojamas projektas ,,Morkų ir obuolių savaitė‘‘. Projekto metu pedagogai su grupių auklėtiniais organizavo įvairias veiklas, skatinančias sveiką vaiko mitybą, vaisių ir daržovių pažinimą.

    Projektas buvo ne tik naudingas, bet ir labai smagus. Mažiausieji projekto dalyviai pažinties su vaisiais ir daržovėmis metu darė įvairiausius meninius darbelius, kūrė vaidinimus. Vyresnieji dalyviai pavirto į kulinarus ir gamino obuolių sultis, morkų salotas, o ,,Žirniukų‘‘ grupės auklėtiniai ne tik kepė obuolius, įdarytus varške, bet ir susipažino su įstaigos virtuve ir joje dirbančiomis virtuvės šefėmis 🙂 . Vyriausieji projekto dalyviai įrodė, kad morkas ir obuolius valgyti ne tik sveika, bet ir labai smagu – į pagalbą pasitelkę obuolius, žaidė susikaupimo reikalaujančius žaidimus, atliko eksperimentus ir matematinius obuolių bei jų sėklų skaičiavimus. 🙂

     Projektą vainikavo spektaklis ,,Linksmosios daržovių istorijos‘‘. Jo metu vaikai ne tik pagilino jau įgytas žinias apie daržovių naudą žmogaus organizmui, bet ir puikiai praleido laiką kartu dainuodami ir šokdami su spektaklio aktoriais – agurkėliu Šiušiu ir morkute Regute. Jie kartu su vaikais leidosi į smagią, nuotykių pilną kelionę, kurioje ne tik sutiko daug skirtingų daržovių, bet ir padėjo draugei cukinijai Otilijai surasti vėjo nupūstą žiedą.

Nuo šiol visa įstaigos bendruomenė žino, kad daržovės ir vaisiai – patys geriausi vaikų draugai“! 🙂

Parengė: socialinė pedagogė Sandra Zabalevičienė