„Ką svarbu žinoti apie tyrimus greitaisiais antigenų testais iš seilių (čiulpinukais) ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigose“?

Atmintinė – Ką svarbu žinoti apie tyrimus greitaisiais antigenų testais iš seilių (čiulpinukais) ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigose

Naudingą informaciją apie greituosius antigeno testus iš seilių (čiulpinukus) galite rasti ir Vilnius sveikiau internetinėje svetainėje: https://www.vilniussveikiau.lt/informacija-ugdymo-istaigoms-tyrimas-is-seiliu/.

Visi siekiame bendro tikslo – apsaugoti vaikus nuo COVID-19 ligos ir stabdyti jos plitimą!

 

„Rekomendacijos ir reikalavimai švietimo įstaigoms dėl COVID-19 prevencijos“

 

Lietuvai 100

Vilniaus miesto savivaldybė kartu su savo pavaldžiomis įstaigomis/įmonėmis, teikdama gyventojams paslaugas, visada siekia malonaus bendravimo ir kokybiško gyventojų aptarnavimo. Siekdami tobulinti Savivaldybei pavaldžių įstaigų/įmonių teikiamų paslaugų kokybę bei gerinti interesantų aptarnavimą, prašome atsakyti į klausimus, paspaudus žemiau esančią nuorodą. Apklausos tikslas – įvertinti aptarnavimo kokybę. Rezultatai bus periodiškai nagrinėjami ir aptariami. Bendraudami kuriame ne tik Savivaldybės ar jos įmonių, įstaigų, bet ir viso Vilniaus įvaizdį, todėl esame atsakingi už draugiško ir mandagaus Vilniaus veidą.

https://www.vilnius.lt/emiestas/survey/191713231.php 

,,Tėvų linija” – nemokama pagalba vaikų auginimo klausimais

Prezidentės Dalios Grybauskaitės kampanijos „Už saugią Lietuvą” iniciatyva pradėjo veikti ,,Tėvų linija” – nemokama specialistų pagalba tėvams telefonu.

Auginant vaikus, visiems tėvams, įtėviams, globėjams kyla daugybė įvairiausių klausimų. Neretai atrodo, kad visi būdai išbandyti, bet problema vis tiek neišspręsta, be to, įtemptose situacijose ne visuomet pavyksta tinkamai sureaguoti. Prieš mėnesį startavusi ,,Tėvų linija” tai – greitoji pagalba telefonu vaikų auginimo klausimais.

Paskambinę nemokamu numeriu 8 800 900 12 darbo dienomis nuo 17 iki 21 val., galite su specialistu pasitarti, kaip reaguoti tam tikroje situacijose ir kas padėtų išspręsti konkrečią problemą.

“Tėvų linijoje” dirba Paramos vaikams centro specialistai, kurie pasirengę padėti tėvams suprasti vaikų elgesį, patarti dėl įvairiais amžiaus tarpsniais kylančių bendravimo su vaiku problemų. Taip pat padėti nusiraminti, o jeigu reikia, ir suvaldyti pyktį, kai situacija yra įtempta.

Daugiau apie ,,Tėvų liniją”:

www.pvc.lt/lt/naujienos/2-be-kategorijos/399-tevu-linija

www.facebook.com/PVC.lt/ 

 

Informacija bendruomenei, auklėtinių tėvams apie pasiruošimą karo ir kitų grėsmių valdymą: www.lt72.lt