(8 5) 277 0626
(8 5) 277 0736

rastine@vieversys.vilnius.lm.lt

Žirmūnų g. 89, Vilnius

Šiais metais jos buvo itin jaukios, kultūringos, magiškos, apsuptos mirksinčių švieselių, skambančios muzikos, vaikų, tėvų, pedagogų šnaresio.

Švenčių metu vaikai vaidino teatralizuotas pasakas, šoko skirtingų šokių žanrus, dainavo skambias dainas, demonstravo madas, ir, žinoma, laukė Kalėdų Senelio.

Šiais metais vaikus aplankė Kalėdų Senelis burtininkas, kuris visiems parodė, kaip vaikų rašytus laiškus Kalėdų Senelio elfai paverčia žaislais, demonstravo stebuklingų lazdelių įvairovę: vaikų šypsenų lazdelę, eglutės puošybos lazdelę, pokštų lazdelę ir net šokančią lazdą. Po to grojo gitara, kartu su vaikais ir tėvais žaidė linksmus žaidimus.

Kalėdų Senelis pas mažiausius vaikučius atvyko su savo padėjėju – kiškučiu, o pas vyresnius vaikus Kalėdų Senelį atlydėjo jo pagalbininkas elfas.

Dėkojame visai įstaigos bendruomenei: vaikams, tėvams, pedagogams ir visiems įstaigos darbuotojams, kurie prisidėjo prie kalėdinės aplinkos kūrimo.

Ypatingai ačiū tėveliams ir pedagogams už originalius vaikų kostiumus, šventinę aprangą, ačiū, kad šventiškai puošėte ne tik vaikus, bet ir patys dėvėjote kaukes, turėjote šventinius – kalėdinius akcentus.

Visiems Vilniaus lopšelio – darželio ,,Vieversys“ bendruomenės nariams linkime jaukių švenčių ir prasmingo laiko, praleisto su pačiais artimiausiais žmonėmis.