SNIEGO PRAMOGOS

Iškritus gausiam sniegui suskubo džiaugtis visa l/d ,,Vieversys“ bendruomenė!:)

Pedagogai su vaikais ir jų tėveliais statė nepakartojamo grožio, neaprėpiamo dydžio sniego statinius: senius besmegenius ir jų šeimynas, sniego pilis ir trobeles… Netrūko žaidimų su sniegu: mėtymosi sniego gniūžtėmis, čiuožinėjimo nuo pačių pasidarytų kalnelių, sniego angelų darymo, dažymo ant sniego. 🙂

Pramogautojai nekantravo pasidalinti savo kūriniais su kitais bendruomenės nariais – juos fotografavo, dalijosi užfiksuotais įspūdžiais. 🙂

Tai tik įrodo, kad visai nesvarbu, kur esame –

svarbu, kad turime bendrą tikslą. 🙂

 

Ši pramoga suvienijo kolektyvą, suteikė malonių akimirkų.

Dėkojame visiems bendruomenėms nariams už pozityvumą, įsitraukimą, nuotraukų atsiuntimą. 🙂

 

PROJEKTAS ,,MŪSŲ DRAUGAI – SPARNUOČIAI“

     Vasario 1-28 dienomis Vilniaus l/d ,,Vieversys“ bendruomenė, kartu su Vilniaus ,,Neries“ ikimokyklinio ugdymo pedagogų metodiniu būreliu dalyvavo projekte ,,Mūsų draugai – sparnuočiai“.

     Projekto metu ugdytiniai su auklėtojomis ir tėveliais kūrė lesyklėles paukščiams iš įvairiausių medžiagų – medžio, kartono, įvairių antrinių žaliavų, gamtinių medžiagų. Jomis puošė darželio, kiemo, miško ir parko aplinką.

     Šis projektas mūsų bendruomenę subūrė kilniam tikslui – palengvinti paukštelių išgyvenimo sąlygas žiemą, o vaikams suteikė galimybę ne tik pasirūpinti silpnesniais už save, bet ir susipažinti su sparnuočiais, jų gyvenimu iš arti.

     Sulaukę pavasario paukščiai mums būtinai padėkos! 🙂

Juk gražiausia padėka – tai paukščių čiulbėjimas. 🙂

Šiaurietiškas ėjimas !

     Saulučių grupės vaikai, kartu su fizinio lavinimo pedagoge, išbandė naująsias šiaurietiško ėjimo lazdas. Vaikams labai patiko ši nauja veikla. Dėkojame Vilniaus miesto savivaldybei ir Všį ,,Sveikas miestas“ už padovanotas  lazdas.

Vaikų ugdymas namuose :)

Gerb. tėveliai,

Pateikiame svarbią informaciją dėl vaikų ugdymo namuose 🙂

Atsižvelgdami į šiuo metu esančią sudėtingą epidemiologinę situaciją šalyje, viso darželio bendruomenė stengiasi dėl vaikų geros savijautos, bendravimo poreikio patenkinimo bei patyriminio džiaugsmo ir tuomet, kai jie negali būti kartu su savo draugais ir auklėtojomis grupėse, todėl siekdami užtikrinti kokybišką ugdymą namuose, parengėme Vaikų  ugdymo karantino metu namuose gaires, padėsiančias vaikui ugdytis ir nepamiršti darželio.

Gairių infografike  (prisegtame prie laiško) nurodomi patarimai, kaip susikurti veiklos aplinką, palaikyti dienos ritmą, planuoti kūrybines veiklas, susidaryti dienos planą ir laikytis darbotvarkės, bendradarbiauti su pedagogais bei švietimo pagalbos specialistais. Šios gairės padės Jums ugdyti vaiką namuose siekiant bendrų ugdymo tikslų  su savo grupių pedagogais.

Jei tai Jums yra aktualu, prašome kreipkitės į grupės pedagogus ir tarkitės, kokiu būdu su Jumis būtų galima bendradarbiauti (platformoje, el. paštu, telefonu ar kt.), kur įkelti užduotėlės, kaip vyktų grįžtamasis ryšys ir būtų sprendžiami kiti su ugdymu susiję klausimai.

Kartu mes esame stiprūs, todėl viliamės, kad bendromis pastangomis užtikrinsime įdomų bei kūrybišką vaikų ugdymą ir mažieji patirs atradimo džiaugsmą ir karantino metu likę namuose!

Kilus klausimams, maloniai prašome kreiptis mūsų įstaigos tel.: 852770626

Likime sveiki ir dar kartelį dėkoju, kad visi kartu laikomės bendrų susitarimų 🙂

DĖMESIO !!!

Gerbiama įstaigos bendruomene,

 

Nuo 2020 m. spalio 28 d. Vilniaus miesto savivaldybėje įvestas karantinas, nuo lapkričio 7 d.  skelbiamas karantinas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas vykdomas įprastu būdu. Todėl vertindami didėjančius COVID-19 susirgimų atvejus, sparčiai plintančią infekciją bei norėdami kuo ilgiau užtikrinti sklandų įstaigos veiklos vykdymą visų mūsų atžvilgiu, pakartotinai primename ir prašome griežtai laikytis visų mūsų įstaigos susitarimų, saugumo bei VESOC reikalavimų.

 

DĖL ĮSTAIGOS VEIKLOS ORGANIZAVIMO

Organizuojant veiklą, būtina laikytis šių pagrindinių principų:

 1. griežta grupių izoliacija. Vaikai nuolatos turi dalyvauti tos pačios grupės veiklose, būtina vengti skirtingų grupių vaikų kontakto patalpose, kuriose vykdoma veikla;
 2. atidaryti visi turimi įstaigos įėjimai ir stengiamasi užtikrinti, kad kiekviena grupė patektų į patalpas per atskirus įėjimus. Taip pat vaikai išeina į žaidimų aikšteles per atskirus išėjimus;
 3. vienoje grupėje dirba vienas ir tas pats pedagogas ir jo padėjėjas (vengiama pedagogų kaitos);
 4. saugumo ir higienos reikalavimų laikymasis (patalpų valymas, dezinfekcija, tinkamas vėdinimas, socialinė distancija, atlydintys ir priimantys vaikus dėvi kaukes);
 5. maksimaliai išnaudojamos galimybės ugdymo organizavimui lauke;
 6. skirtingose žaidimų aikštelėse žaidžia skirtingų grupių vaikai;
 7. renginiai, bendros veiklos uždarose patalpose kelių grupių vaikams neorganizuojamos;
 8. prie įėjimų į darželius skelbiama informacija apie asmens higienos laikymosi būtinybę, reikalavimą dėl kaukių ir draudimą veikloje dalyvauti vaikams, kuriems pasireiškia karščiavimas ar peršalimo simptomai;
 9. prie kiekvieno įėjimo vaikams nepasiekiamoje vietoje yra rankų dezinfekatorius;
 10. jau lankančius vaikus, tėvai su kaukėmis atveda arba iki įstaigos durų, ARBA iki įėjimo į grupę durų (į patalpas neužeidami)dėl naujų vaikų adaptacijos yra išimčių.
 11. vaikų ir darbuotojų sveikatos būklės stebėjimas. Kiekvieną dieną matuojama temperatūra;
 12. karščiuojantys ar turintys peršalimo požymių, vaikai grupės veikloje nedalyvauja;
 13. darbiniai pasitarimai, tėvų susirinkimai griežtai organizuojami tik nuotoliniu būdu;
 14. darbuotojai, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų ir kitų užkrečiamų ligų požymiai, privalo likti namie ir konsultuotis su šeimos gydytoju;
 15. jei darželis gavo informaciją apie vaikui ar darbuotojui nustatytą koronaviruso infekciją, privalo vadovautis algoritmu, operatyviai nustatyti sąlytį turėjusius asmenis ir juos informuoti apie 14 dienų izoliaciją bei nedelsiant pranešti tėvams apie grupės izoliaciją ar apie įstaigoje įvestą infekcijų plitimą ribojantį režimą ir veiklos organizavimą nuotoliniu būdu

INFORMACIJA TĖVELIAMS:

 • lankančius vaikus, tėvai su veido apsaugos kaukėmis atveda iki įstaigos durų arba iki įėjimo į grupę durų (į patalpas neužeidami). Kiekviena grupė turi sau paskirtą lauko įėjimą – prašome nevaikščioti per koridorius, įeiti tik pro paskirtą lauko įėjimą.
 • laikomės atitinkamos distancijos;
 • griežtai draudžiama atvykti į ugdymo įstaigą vaikams, kurie karščiuoja ar turi peršalimo požymių, kurie turėjo kontaktą su COVID-19 sergančiu asmeniu arba grįžo iš COVID-19 paveiktų valstybių. BŪTINA INFORMUOTI GRUPĖS PEDAGOGUS IR ĮSTAIGOS ADMINISTRACIJĄ.

INFORMACIJA DARBUOTOJAMS:

 • griežtai draudžiama atvykti į ugdymo įstaigą darbuotojams, jaučiantiems COVID-19 simptomus:
 1. karščiavimą;
 2. kosulį;
 3. pasunkėjusį kvėpavimą;
 4. skonio ar kvapo netekimą

arba

 1. turėjusiems kontaktą su COVID-19 sergančiu asmeniu;
 2. grįžus iš COVID-19 paveiktų valstybių

Šiais atvejais darbuotojas privalo susisiekti su šeimos gydytoju dėl konsultacijos ir pranešti įstaigos vadovui.

 • visi susirinkimai organizuojami tik nuotoliniu būdu;
 • nerengiami bendri renginiai, šventės, varžybos ir kt., kuriuose dalyvautų skirtingų grupių vaikai;
 • neinicijuojami pokalbiai tarp kelių ar daugiau asmenų bendro naudojimo patalpose (koridoriuose, metodiniuose kabinetuose ir pan,);
 • neorganizuojami bendri pietūs, kavos pagėrimai, šventės ir kitų susiėjimai;
 • laikytis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo tarp asmenų ar asmenų grupių;
 • vengti tiesioginio fizinio kontakto;
 • laikytis asmens higienos reikalavimų;
 • dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius), kai esama ne grupėje.

Šiuo kritiniu metu kviečiame būti kaip niekada atsakingiems, laikytis visų saugumo reikalavimų, saugoti save ir kitus!

Svarbi ir džiugi žinia dėl sporto projekto :)

Mūsų projektas „Sportuojantis vaikas – tai laimingas vaikas“ įgyvendintas. Dėkojame mūsų projekto rėmėjui – Vilniaus miesto savivaldybei, kuri padėjo prisidėti prie ugdytinių ir bendruomenės fizinio ugdymo skatinimo ir populiarinimo bei siekti sudaryti palankias sąlygas vaikų fiziniam ugdymui(-si), paįvairinti įstaigos sportinį inventorių.

 

Mūsų darželio bendruomenė be galo džiaugiasi nauju sporto inventoriumi ir įsigyta įranga:

 • 3 lauko treniruokliais
 • Interaktyviomis grindimis
 • Lauko žaidimais

 

 

Sportuokime ir būkime sveiki 🙂

Dėmesio tėveliams !

Dėl sąskaitų už vaikų ugdymą gavimo elektroniniu paštu

Informuojame, kad tėveliai sąskaitas už vaikų ugdymą gali gauti elektroniniu paštu. Tai mes ir skatiname daryti 🙂

Kaip gauti el. sąskaitas už vaikų ugdymą?

Vilniaus miesto darželių informacinės sistemos skiltyje „Sąskaitos“ reikia pažymėti varnelę, kuria tėvai išreikš savo sutikimą gauti sąskaitas už ugdymą elektroniniu paštu.

Atkreipiame dėmesį, kad el. sąskaitos bus gaunamos tik tuo atveju, jei tėvai skiltyje pažymės varnelę. Elektroninės sąskaitos bus siunčiamos sistemoje nurodytais kontaktais, todėl prašome patikrinti nurodytus kontaktinius adresus, ar jie nepasikeitę. Jei duomenys pasikeitė, būtina juos atnaujinti.

Geriau naudokime popierių vaikų kūrybai ir meniniams darbeliams 🙂

Rugsėjo 1-oji

Ugdymo organizavimo būtinos sąlygos

Kokios nuostabios naujienos mūsų darželyje !!!

Vilniaus lopšelio-darželio „Vieversys“ priešmokyklinio ugdymo pedagogės – Edita Cibulskienė ir Irmantė Miglinaitė – prisidėjo prie tarptautinio „eTwinning“ projekto „STEAM ir laiko kelionė su mitais“.

Skaitykite daugiau: http://www.svietimonaujienos.lt/steam-ir-mitines-butybes/?fbclid=IwAR0L0Pi-ubDqDfr4NfR7qCSZ0V6mv9YjvpTOWtRfAEvI3N1dcyBl8USfkwA

 

1 2 15 16